Göteborgs Auktionsverk
Möbler
Övrigt
KAY BOJESEN. Gunghäst, bok, 1900-talets mitt.
192198. KAY BOJESEN. Gunghäst, bok, 1900-talets mitt.
Längd 85 cm.
Mindre repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 85 cm.
Mindre repor.
Göteborgs Auktionsverk
1 879