TESERVIS, 23 delar, "Gröna Anna", Rörstrand.

192172. TESERVIS, 23 delar, "Gröna Anna", Rörstrand.

Tre stycken tekoppar med elva stycken fat
Sju stycken assietter med diameter 21 cm
En tillbringare samt en mjölkkanna.

En assiett med krackelering, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 890