ÅKE NILSSON. Olja på duk. "Uppställning med skulpturer". Monogramsignerad ÅN.

192133. ÅKE NILSSON. Olja på duk. "Uppställning med skulpturer". Monogramsignerad ÅN.

Komposition. 101 x 97 cm, signerad a tergo Åke Nilsson, daterad 02.

Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre färgbortfall.

Antal besök: 2 137