TAKLAMPA, malm, 1900-talets första hälft, total höjd ca. 77 cm.

192107. TAKLAMPA, malm, 1900-talets första hälft, total höjd ca. 77 cm.

Dekor med drakar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med drakar.

Bruksslitage.

Antal besök: 829