DIVERSE KOPPAR- NYSILVER och TRÄFÖREMÅL.

192038. DIVERSE KOPPAR- NYSILVER och TRÄFÖREMÅL.

Kopparformar, ramar, kaffekvarn, mortlar med mera.

Ej fullständigt genomgånget. Skador/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 367