JORDGLOB, "Räths politiska jordglob", 1900-talets andra hälft.

192036. JORDGLOB, "Räths politiska jordglob", 1900-talets andra hälft.

Höjd ca 44 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 44 cm.

Slitage.

Antal besök: 513