STOLAR, 4 st. teak, funkis, Ikea, 1950/60-tal.

191938. STOLAR, 4 st. teak, funkis, Ikea, 1950/60-tal.

Ryggstödets höjd 80, sitthöjd 45,5 cm.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 6 649