STIG MOLIN. Kvinnorna i skogen, färglitografi, signerad o daterad Stig Molin.

191882. STIG MOLIN. Kvinnorna i skogen, färglitografi, signerad o daterad Stig Molin.

No 69 / 100
46 X 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

No 69 / 100
46 X 57 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 245