RESEETUI, för toalettsaker, 1900-talets början.

191876. RESEETUI, för toalettsaker, 1900-talets början.

Läderetui innehållandes 4 flaskor. Längd 17 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Fläckar.

Antal besök: 977