LAMPBORD, 1 par, 1950/60-tal.

LAMPBORD, 1 par, 1950/60-tal.
19185. LAMPBORD, 1 par, 1950/60-tal.

Jakaranda.
Längd 65, bredd 45, höjd 50 cm.

Ett bord solblekt samt fläck på skiva. Ställvis slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jakaranda.

Antal besök: 657