FISKEGREJER, 1900/2000-tal.

FISKEGREJER, 1900/2000-tal.
191838. FISKEGREJER, 1900/2000-tal.

Väska, borr, drag. spön.

Slitage. Drag och spön ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väska, borr, drag. spön.

Antal besök: 833