LJUSSTAKAR, ett par, silver.

LJUSSTAKAR, ett par, silver.
191822. LJUSSTAKAR, ett par, silver.

Höjd 13 cm.
Stämplade 830 s och kattfot.

Bruksslitage.
Små bucklor på fotringen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm.
Stämplade 830 s och kattfot.

Bruksslitage.
Små bucklor på fotringen.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 617