Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
CLAUDE CARDON. Kor och gäss på bete. Olja på duk. Signerad och daterad 1892.
191815. CLAUDE CARDON. Kor och gäss på bete. Olja på duk. Signerad och daterad 1892.
75 x 50 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
75 x 50 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 302