CLAUDE CARDON. Kor och gäss på bete. Olja på duk. Signerad och daterad 1892.

191815. CLAUDE CARDON. Kor och gäss på bete. Olja på duk. Signerad och daterad 1892.

75 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

75 x 50 cm.

Antal besök: 1 470