SOFFBORD, "Supercirkel", design Bruno Mathson och Piet Hein, Fritz Hansen.

191814. SOFFBORD, "Supercirkel", design Bruno Mathson och Piet Hein, Fritz Hansen.

Etikettmärkt - Fritz Hansen. Längd 100, bredd 100, höjd 64 cm.

Slitage, märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken och repor.

Antal besök: 2 250