MULTIBORD, 1940/50-tal.

191808. MULTIBORD, 1940/50-tal.

Serveringsbord/Spelbord/Sybord. Vridbar bordskiva och utfällbar. Två hyllplan samt låda dold under bordsskivan. Utfällda mått 88x70 cm. Höjd 60 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 1 066