CYKEL, "Itera", Heva AB/Vilhelmina Plast AB.

19180. CYKEL, "Itera", Heva AB/Vilhelmina Plast AB.

Hårdplast.

Slitage och skador. Saknar nyckel. Saknar lykta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hårdplast.

Antal besök: 4 285