HÖRNSKÅP, Ek, Gustaviansk stil, 1800-talets andra del.

191791. HÖRNSKÅP, Ek, Gustaviansk stil, 1800-talets andra del.

Ekträ. Ovandel med tandsnitt. Originallås med nyckel. Invändigt med hyllplan samt skedhylla. L 97,5 cm, B 67 cm, H 203 cm.

Någon torrspricka. Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 425