Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Belysning & Lampor
Ljusstakar
KANDELABER, nysilver, "Väsby", IKEA 1700-talsserie, 1990-tal.
191785. KANDELABER, nysilver, "Väsby", IKEA 1700-talsserie, 1990-tal.
Utvalt av våra föremålsexperter
Höjd: 38 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd: 38 cm.
Bruksslitage.
5 174