KNIVFODRAL, renhorn, Nils Nilsson Skum, signerad och daterad 1943.

191742. KNIVFODRAL, renhorn, Nils Nilsson Skum, signerad och daterad 1943.

Dekor av 2 st renar, längd 25 cm, ej tillhörande kniv medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 553