SKRIVBORD, 1920/30-tal. Åtvidabergs Snickerifarbrik, modell no 518.

191708. SKRIVBORD, 1920/30-tal. Åtvidabergs Snickerifarbrik, modell no 518.

Ek. Dokumentation och ritning på skrivbordet följer. Delbart.
9 lådor samt 2 utdragbara avlastningsskivor.
168 x 100 cm. Höjd 77 cm.

Fläckar på skiva. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

168 x 100 cm. Höjd 77 cm.

Antal besök: 1 062