STEGPALL, 1900-tal.

STEGPALL, 1900-tal.
191623. STEGPALL, 1900-tal.

Metall och trä. Höjd ca. 64 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
191623. STEGPALL, 1900-tal.

Bruksslitage.

Antal besök: 490