UNIFORMSDELAR. 10 delar. Flygvapnet. Svenska. 1900-talets andra hälft.

191538. UNIFORMSDELAR. 10 delar. Flygvapnet. Svenska. 1900-talets andra hälft.

Kavaj. Byxa. Livrem
Kavaj. Byxa. Slips.
Skärmmössa. Vit. Uppmans Västerås.
Skärmmössa. Marinblå. Carwic.
Mjuk Skärmmössa.
Fältmössa.

Storlek i kavajerna C52 samt B50.

Bruksskick. Något smutsiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kavaj. Byxa. Livrem
Kavaj. Byxa. Slips.
Skärmmössa. Marinblå. Carwic.
Mjuk Skärmmössa.
Fältmössa.

Bruksskick. Något smutsiga.

Antal besök: 2 878