MATTA, röllakantyp, 19/2000-tal, 138x202 cm.

191536. MATTA, röllakantyp, 19/2000-tal, 138x202 cm.

Polykromt blomstermotiv på beige botten.

Bruksslitage. Ställvis hårdare slitage i synnerhet utmed kanterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 634