ÅKE HOLM. keramik, 2 delar, signerade.

191530. ÅKE HOLM. keramik, 2 delar, signerade.

Relief, " Fikonträd " keramik, Åke Holm, 13,5 x 9 cm
Skulptur, " Ärtbalja ", höjd 15 cm.

Relief, med nagg.

Åke Holm (1900–1980)

Gör en kostnadsfri värdering!

Relief, med nagg.

Åke Holm (1900–1980)

Antal besök: 1 292