PLAFOND, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-tal.

191511. PLAFOND, Carl Fagerlund, Orrefors, 1900-tal.

Diameter 40 cm.

Enstaka nagg, repor, bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 40 cm.

Antal besök: 3 280