PORTFÖLJ MULBERRY, präglat skinn, lås.

1913402. PORTFÖLJ MULBERRY, präglat skinn, lås.

Portfölj med tre fack och ficka med dragkedja, lasbar. 32x44x18 cm.

Bruksslitage, slitage, repor på lås.

Tema

Grön garderob året om

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Grön garderob året om

Antal besök: 1 146