Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
BIRGITTA LUNDBERG-SÖDERSTRÖM. "Solfamnad". Färgetsning. Signerad Birgitta Lundberg. 129/320.
19134. BIRGITTA LUNDBERG-SÖDERSTRÖM. "Solfamnad". Färgetsning. Signerad Birgitta Lundberg. 129/320.
29 x 25 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
29 x 25 cm.
Garpenhus Auktioner
2 240