KARL DAHLQVIST. Stilleben med gädda och citroner, olja på duk, signerad och daterad Helsingfors 1941.

191240. KARL DAHLQVIST. Stilleben med gädda och citroner, olja på duk, signerad och daterad Helsingfors 1941.

70 x 100 cm.

Krackelyrer.

Karl Dahlqvist (1900–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 100 cm.

Krackelyrer.

Karl Dahlqvist (1900–1971)

Antal besök: 1 139