24 st Tallrikar, diameter 24 cm
12 st Djupa tallrikar, diameter 23,5 cm
21 st Förrättstallrikar, diameter ca 19 cm
10 st Uppläggningsfat, L 23 - 42 cm
2 st såsskålar
1 st kanna
1 st terrin samt ett extra lock.
Någon tallrik med enstaka nagg, förgyllning delvis något sliten samt någon krackelering.
2 st såsskålar
1 st kanna