SMYCKEN, delvis silver, 10 delar. 1900/2000-tal.

19114. SMYCKEN, delvis silver, 10 delar. 1900/2000-tal.

Bestående av bland annat:
Halsband samt armband i silver, GHA, längd 42 respektive 18,5 cm.
Brosch i silver med markasiter, längd ca 4cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestående av bland annat:

Bruksslitage.

Antal besök: 785