SPEGEL, med silverram, stämplad ISIL 925, 1900/2000-tal.

191094. SPEGEL, med silverram, stämplad ISIL 925, 1900/2000-tal.

Baksida med dekor i glas.
Längd 16, höjd ca 12,5 cm.

Slitage, baksida med tejprester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Baksida med dekor i glas.
Längd 16, höjd ca 12,5 cm.

Antal besök: 1 807