PARTI LAMPOR, 3 st. 1900-tal.

PARTI LAMPOR, 3 st. 1900-tal.
19096. PARTI LAMPOR, 3 st. 1900-tal.

Bestående av bla ampelmodell i empirestil och taklampa i jugend. Ampelns diameter ca 57 cm.

Slitage. Taklampa i jugend saknar skärmar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 723