Bestående av bord samt 6 st stolar. 2 st iläggsskivor.
Bordet mått längd 200, bredd 100, höjd 78 cm
Iläggsskivornas bredd 60 cm vardera.
Slitage och smärre repor.
Slitage och smärre repor.