CITIZEN, Sapphire, WR 10 bar, armbandsur, 2000-tal.

1908286. CITIZEN, Sapphire, WR 10 bar, armbandsur, 2000-tal.

Stål, quartz, mineralglas, datum, integrerad länk, viklås, kaliber 1012A, boettnr 1012-SO16771 / 051150, boettens diameter 29 cm (34)mm.

Bruksskick. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 827