GERHARD WIHLBORG. Tryck. "Rapso ti kring Vammenhögsbyggden" Signerad Wihlborg. Fotokopia. Numrerad 99/125.

190815. GERHARD WIHLBORG. Tryck. "Rapso ti kring Vammenhögsbyggden" Signerad Wihlborg. Fotokopia. Numrerad 99/125.

Enligt påskrift utförd i applikation för Flintebrohemmet. Skurup 1973-74

Gerhard Wihlborg 1897-1982.

Bruksskick.
Något gulnad.

Gerhard Wihlborg (1897–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gerhard Wihlborg 1897-1982.

Bruksskick.
Något gulnad.

Gerhard Wihlborg (1897–1982)

Antal besök: 1 003