SVANTE BERGH. Krita. Kustbild. Signerad Svante Bergh.

190779. SVANTE BERGH. Krita. Kustbild. Signerad Svante Bergh.

Möjligen motiv från Kåseberga.
ca 19x20 cm.
(Svante Bergh 1885-1946).

Bruksskick.
Papper något gulnat.
Ej öppnad och genomgången.

Svante Bergh (1885–1946)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 19x20 cm.
(Svante Bergh 1885-1946).

Bruksskick.
Papper något gulnat.
Ej öppnad och genomgången.

Svante Bergh (1885–1946)

Antal besök: 946