MATSALSMÖBLEMANG, 5 delar, Dansk design, 1960-tal.

190756. MATSALSMÖBLEMANG, 5 delar, Dansk design, 1960-tal.

Matbord, 4 st stolar, Teak, med 2 st utdragsklaffar. N & R Möbler Danmark
Längd 131 cm
Bredd 86 cm
Höjd 75 cm
Tot längd med klaffarna ute 231 cm.

Bruksslitage, fläckar tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 131 cm
Bredd 86 cm
Höjd 75 cm

Bruksslitage, fläckar tyg.

Antal besök: 2 014