PARTI MÄSSING, Div beslag, ljusstakar, fotogenlampa, epåletter samt fotoramar, bl a Skultuna, 1800/1900-tal.

190735. PARTI MÄSSING, Div beslag, ljusstakar, fotogenlampa, epåletter samt fotoramar, bl a Skultuna, 1800/1900-tal.

Fotoramar, 3 st. Höjd 28 cm
Fotogenlampa. Höjd 13 cm
Ljusstakar, 3 st. Höjd 5 - 13 cm
Epåletter, 4 st, omarbetade till ljusskärmar. Höjd 12 cm
Beslag, ca 12 st.

slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fotoramar, 3 st. Höjd 28 cm
Fotogenlampa. Höjd 13 cm
Beslag, ca 12 st.

slitage och skador.

Antal besök: 561