Kalmar Auktionsverk
Möbler
Fåtöljer & Stolar
STOLAR, 6 st, Windsor modell, 1900-tal.
190662. STOLAR, 6 st, Windsor modell, 1900-tal.
Brunbetsade.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Brunbetsade.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
4 647