LEKSAKER Bl.a Elefant Steiff.

LEKSAKER Bl.a Elefant Steiff.
190655. LEKSAKER Bl.a Elefant Steiff.

Dalahäst höjd 18,Målad Gipstomte höjd 42.cm, Elefant med nit"Steiff" i örat.Höjd 20 cm.

Tomte med skador/lagning.Elefant med slitage/Färgfällning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 918