SPARBÖSSOR, 16 st, 1900-tal.

SPARBÖSSOR, 16 st, 1900-tal.
190639. SPARBÖSSOR, 16 st, 1900-tal.

Bl a Stockholms Sparbank och Skandinaviska Banken.

Slitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, repor.

Antal besök: 496