SPEGEL med KONSOLBORD, PIEDESTAL 1900-tal.

19063. SPEGEL med KONSOLBORD, PIEDESTAL 1900-tal.

Spegelns mått 120 x 47 cm.
Konsolbord med stenskiva, längd 52, bredd 23, höjd 75 cm.
Piedestalens höjd 66 cm.

Bruksslitage. Lagningar och sprickor på dekorelement. Piedestal med skadad fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegelns mått 120 x 47 cm.
Piedestalens höjd 66 cm.

Antal besök: 929