SPEGEL samt HÅRBORSTE, silver, England, 1900-talets första hälft.

190606. SPEGEL samt HÅRBORSTE, silver, England, 1900-talets första hälft.

Spegel, längd 25,5cm.
Borste, längd 20cm.

Bruksslitage. Glas i spegel sitter något löst. Mindre buckla på baksidan av spegeln. Borste något gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel, längd 25,5cm.
Borste, längd 20cm.

Antal besök: 1 042