Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
ALLAN MADSEN. Färglitografi. Kompostion med pensel. Signerad Allan Madsen. Numrerad 64/100.
190514. ALLAN MADSEN. Färglitografi. Kompostion med pensel. Signerad Allan Madsen. Numrerad 64/100.
48x35.
Gör en kostnadsfri värdering!
48x35.
Garpenhus Auktioner
1 162