PULPET, 1800-tal.

PULPET, 1800-tal.
190455. PULPET, 1800-tal.

Höjd 103 cm. Bred 69 cm. Längd 121 cm. Sidor med dörrar, 4 lådor i varje dörr. Låda i underdelen.

Slitage, skador, kompletteringar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
190455. PULPET, 1800-tal.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 831