JOHAN BÄCKSTRÖM. Tillskriven. skåp, 1800-talets första hälft.

190451. JOHAN BÄCKSTRÖM. Tillskriven. skåp, 1800-talets första hälft.

Ca. längd ca. 104, bredd 49, höjd 209 cm.

Slitage, smärre skador. Renoverat och kompletterat. Senare lås.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 234