Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
GUNNAR CLOVÉN. Blommor i vas. Olja på duk. Signerad Clovén.
190423. GUNNAR CLOVÉN. Blommor i vas. Olja på duk. Signerad Clovén.
22 x 19 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
22 x 19 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 127