LARS HOFFSTEN. Etsning, E.T, "Stegar", signerad och numrerad -84.

190419. LARS HOFFSTEN. Etsning, E.T, "Stegar", signerad och numrerad -84.

Bildyta ca. 19 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca. 19 x 24 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 229