SAMOVAR, mässing, Danilov, Ryssland, omkring sekelskiftet 1900.

190402. SAMOVAR, mässing, Danilov, Ryssland, omkring sekelskiftet 1900.

Stämpelmärkning. Höjd 43 cm.

Sitage, bucklor samt stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämpelmärkning. Höjd 43 cm.

Antal besök: 1 102