Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
GÖSTA BJELKEBO. Parisiska, pastell, signerad och daterad Paris -56.
19037. GÖSTA BJELKEBO. Parisiska, pastell, signerad och daterad Paris -56.
62 x 48 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
62 x 48 cm.
Ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
6 892